11
Tem

Salon Dekorasyonunda Kitaplık Kullanımı

Her evde kullanılacak kitap rafları, ev dekorasyonuyla uyumlu bir şekilde kullanıldığında, bu çok zarif bir görünüm yaratır. Salon Dekorasyonunda Kitaplık Kullanımı Kitaplarınızı, rastgele depolamak yerine işlevselliği ve dekoratif yönü ile öne çıkan bir kitaplık ile düzenlemek istemez misiniz? Tasarım fikirleri birçok çekici kitaplık modelini içerir. Oturma odanızdaki kör noktaları ve kör noktaları kütüphanelerle daha rahat hale getirebilirsiniz. Çok büyük raflar veya kütüphane modelleri kullanmanıza gerek yoktur. Minimal kütüphaneler minimal salon tasarımı için tasarlanmış veya mevcuttur. Sizin için hazırladığımız çeşitli kütüphane teklifleri yardımıyla yeni fikirler edinebilir ve evinizi değiştirebilirsiniz.

TV İçin Raflar

Bir TV satın alırken, genellikle TV’ye yerleştirilen raf sistemleri genellikle satın alınır. TV’yi yerleştirdiğiniz alanda raflar için yer varsa, kitaplarınızı burada sıralayabilirsiniz. Bu şekilde görsel uyumu yakalayabilir ve kitaplarınızı el altında tutabilirsiniz. Kitapların, fotoğraf çerçevelerinin ve bibloların mini bir dekorasyonunu yapabilirsiniz. Televizyon kullanmıyorsanız veya televizyonu bir duvara monte ettiyseniz, sağa ve sola raflar ve kitaplıklar asabilirsiniz.

Ayaklı Raf Modelleri

Kalıcı kitaplık modelleri genellikle büyük evlerde tercih edilir. Evinizin genişliği veya en azından oturma odanız mevcutsa, mini bir kütüphane veya geniş bacaklı bir kütüphane seçebilirsiniz. Ahşap, metal, ferforje gibi farklı malzemelerden yapılmış kitap rafları dekorasyonunuza kolayca uyum sağlayabilir. LED’ler, fotoğraflar veya mini heykellerle kütüphanenizi daha parlak hale getirebilirsiniz.

Kitaplık Ve Raf Bir Arada

Bir duvar tasarlarken, duvardan duvara bir raf yapabilirsiniz. Bu raf sisteminde, açık bir renk kullanmanızı öneririz ve evrensel kullanım elde edebilirsiniz. Kitaplarınızı sınıflandırarak, süslemeler yerleştirerek ve fotoğraf göndererek organize edebilirsiniz. Kullanıldığı gibi zenginleştirilen bu tür raf sistemi, kendi içinde bir ev dekorasyonu olarak kabul edilir.

Katlanır Raflardan Kitaplıklar

Eski bir dresuar veya çekmeceli sandığı çeşitli süreçlerden geçerek kütüphaneye dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz? Eski mobilyaları iç tasarım hizmetlerinin bir parçası olarak yeniden kullanma sürecinde, birçok nesne geleneksel çizgiyi ihlal etmeden daha modern hale getirilebilir. Bu geri dönüştürülmüş kütüphaneyi oturma odanızın köşesine koyabilir veya hatta TV olarak kullanabilirsiniz. Eski eşyalarınızı atmadan önce tekrar düşünün.

Daha fazla dekorasyon ipuçları ve dekorasyon işleriniz için sitemizde gezinebilir veya iletişim bölümünden yapılacak işleriniz için fiyat alabilirsiniz.