12
Eyl

2020 Kayseri Taş Duvar,Ters Tavan Fiyatları

Her yıl fiyatlar değişmekle birlikte 2020 yılı için Kayseri Taş Duvar,Ters Tavan Fiyatlarımız aşağıdaki gibidir ve buna kaliteli işçilik ve memnuniyet garantisini de ekleyin.

Kayseri büyük şehir olmasınında etkisiyle çok sayıda taş duvar ustasına, duvar kağıdı veya duvar boyası yapacak işin ehline sahiptir. Yaptırılacak iş öncesi garantili yapılacağı iddia edilen işler, iş bittikten sonra ” Ancak bu kadar olur, olacağı bu” gibi ye dönebilir, yani kendi deneyim eksikliğini kapatmaya çalışan ustalarla doludur çevre.
İş verecek kişiler de malum bütçesi dahilinde ev veya iş yeri dekorasyonunu yapmaya çalıştığı için en uygun fiyata işi yaptırmaya çalışır fakat bir işin belli bir fiyatı vardır, ve bir iş çok çok ucuza yapılıyorsa muhakkak bir terslik vardır.

peradekorasyon.com un artısı sizleri çeşitli alanda işin ehli ustalarla en uygun fiyata anlaşma sağlanması için net fiyatlı, ekstra ücret sürprizi olmayan, memnuniyet garantili işler yapmayı kendine hedef edinmiş bir siteyiz.

Sizlerde yapılan bir işin dekorasyonun içinize sinmesi ve iyi ki yaptırmışım diyebilmek için bizi seçmelisiniz. Örnek işlerimize göz gezdirin buradaki galerimiz dışında sitemize bakın çok daha fazla yaptığımız işler var.

Kayseri Taş Duvar ve Ters Tavan Fiyatları

  • Doğal taş duvar vb. kaplama işçilik hariç 75 TL den başlayan fiyatlarla
  • Anahtar teslim inşaat her şey dahil m2 si 1450 TL
  • Duvar kağıtları silinebilir Duka marka m2 si her şey dahil 24 TL
  • Taş görünümlü sıva kaplama m2 her şey dahil 70 TL
  • Ahşap kaplamalar m2 her şey dahil 100 TL

SON YAPILAN İŞLERİMİZ